NERAZZURRI NA MILIMETAR DO SAMOG VRHA / Inter nastavio sjajan niz: Brozović i Perišić briljirali u novoj pobjedi talijanskog prvaka

Inter je ovom pobjedom smanjio zaostatak za vodećim momčadima u Seriji A na samo jedan bod

27.11.2021.
22:40

Aktualni talijanski prvaci, nogometaši milanskog Intera, pobijedili su na gostovanju Veneziju 2:0 u 14. kolu Serie A.

PREOKRET U GENOVI /

Tudor dugo vodio pa na kraju ostao praznih ruku, Vlahović zabio u porazu Fiorentine

Nerazzurri su poveli u 34. minuti golom Hakana Çalhanoğlua, a konaćnih 2:0 je postavio Lautaro Martinez u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Marcelo Brozović odigrao je čitav susret, a Ivan Perišić je igrao do 82. minute za Inter i bili su jedni od najboljih igrača milanske momčadi na gostovanju u Veneciji.

Nerazzurri su ovom pobjedom stigali do učinka od 31 boda, samo jednog manje od vodećih Napolija i Milana koji će svoje susrete 14. kola igrati u nedjelju.

Ovom pobjedom Inter je produžio svoj niz nepobjedivosti na osam utakmica.