Hajduk ovo nikad nije doživio u Zaprešiću!

Inter je u prvoj utakmici 28. kola hrvatskog prvenstva u Zaprešiću pobijedio Hajduk s 1:0.

27.4.2012.
19:57

Momčad iz Zaprešića je protiv Splićana na svojem terenu tražila bodove spasa, a svoj su naum ostvarili minimalnom pobjedom 1:0. Gol vrijedan tri boda u 21. minuti nakon ubačaja Kramarića i gužve u šesnaestercu Hajduka zabio je Oršić.

Samo dvije minute kasnije Inter je mogao udvostručiti svoje vodstvo, ali neprecizan je bio Budimir. Do kraja prvog dijela domaćini su bili puno bolja momčad, ali do drugog pogotka nisu uspjeli u doći.

Hajduk se trgnuo u nastavku. Priliku za poravnanje imali su u 59. minuti, ali je udarac Franka Andrijaševića nakon ubacivanja iz kuta završilo na gredi.

Okvir gola zaustavio je Splićane i u 82. minuti. Ovog puta pucao je Vukušić, ali mreža Zaprešićana ostala je netaknuta.

Inter je ovom pobjedom došao do 11. mjesta na prvenstvenoj tablici ss 35 bodova. Hajduk je drugi i ima 51 bod.