INTER - GORICA 0: / 2; Goričani osvojili Zaprešić bez puno problema

Vodeći Hajduk i drugoplasirani Dinamo imaju po 19 bodova

29.9.2019.
17:30
PIXSELL

Nogometaši Gorice ostvarili su četvrtu ovosezonsku pobjedu svladavši u nedjelju Inter s 2:0 (1-0) na gostovanju u Zaprešiću u utakmici 10. kola Prve HNL.

U 32. minuti vodeći pogodak za Goricu postigao je Marija Čabraja. Prošlogodišnji najbolji strijelac Gorice Lukasz Zwolinski u 57. minuti je povećao prednost gostiju na konačnih 2-0. Bio je to prvi pogodak Zwolinskog u novoj sezoni HNL-a.

[FOTO] DINAMO RAZBIO LOKOSE I NAJAVIO OKRŠAJ SA CITYJEM: /

'Tko zna, možda smo koji gol ostavili za Manchester...'

Vodeći Hajduk i drugoplasirani Dinamo imaju po 19 bodova, ali Splićani će od 19 sati na gostovanju kod Istre 1961 u Puli zaključiti 10. kolo. Trećeplasirana Rijeka ima 18 bodova iz devet utakmica, a četvrti je Osijek sa 16 bodova. Gorica je sa 15 bodova na petom mjestu, a šesta je Lokomotiva sa 14. Na začelju je Inter sa šest bodova.

Prva HNL - 10. kolo Inter - Gorica 0-2 (Čabraja 32, Zwolinski 57) Istra 1961 - Hajduk (19.00)

Odigrano prije: Slaven B. - Osijek 0-4 Varaždin - Rijeka 0-2 Lokomotiva - Dinamo 0-4