INCIDENT NA UTAKMICI CHELSEAJA I UNITEDA: / Pogledajte kako je Mourinho napao Sarrijeva pomoćnika

Remi Uniteda i Chelseaja obilježio je incident

20.10.2018.
16:12
Screenshot

U derbiju devetog kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea i Manchester United su na Stamford Bridgeu odigrali 2-2, a domaćin je izjednačio u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon što je domaćin izjednačio jedan od Sarrijevih pomoćnika je pogodak proslavio ispred Unitedove klupe dobacivši nešto Mourinhou nakon čega je nastala velika gužva i umalo tučnjava. Morali su intervenirati zaštitari kako bi smirili napetu situaciju.

Kritizirao suce

"Bili smo bolji, kontrolirali smo utakmicu i šteta je što nismo pobijedili," kazao je Mourinho kritiziravši suca zašto je produžio utakmicu čak šest minuta. "Nije mi jasno gdje ih je našao." Chelsea je ovim susretom produžio niz bez poraza na svom terenu na čak 65 utakmica u kojima je vodio na poluvremenu.

Chelsea vodi na ljestvici sa 21 bodom, bod manje, ali i utakmicu manje imaju Manchester City i Livepool, dok Arsenal i Tottenham imaju po 18 bodova i također utakmicu manje. ManU je osmi sa 14 bodova.