'IME: MATEO KOVAČIĆ, POSAO: LUKA MODRIĆ': / Navijači zasuli Vatrenog 'ljubavnim' porukama, javio se i veznjak

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić zablistao je u 3:0 pobjedi Real Madrida protiv Real Sociedada u 20. kolu španjolskog prvenstva.

30.1.2017.
8:53

Kovačić je doveo Kraljevski klub u vodstvo u 38. minuti kada je izbio sam pred vratara gostiju nakon odličnog okomitog proigravanja Cristiana Ronalda i potom poslao loptu ispod istrčalog Rullija, a zatim je u 50. minuti on okomitom loptom uposlio Portugalca koji je lakoćom povisio na 2-0.

REAL NA HRVATSKI POGON: /

Nema Modrića, ima Kovačića! Vatreni veznjak zabio za Kraljeve, pa asistirao Ronaldu

"Bila je ovo važna utakmica u kojoj smo uspjeli osvojiti tri boda. Igrali smo dolično i moramo ovako nastaviti", kazao je Kovačić poslije utakmice te se osvrnuo na svoj pogodak.

"Uvijek sam sretan kada zabijam gol, ali najvažnije je što smo pobijedili i osvojili tri nova boda. Zabio sam i asistirao. Moram nastaviti igrati dobro i pokazati da mi je mjesto u Real Madridu", poručio je veznjak.

Dobru predstavu Matea Kovačića popratili su i navijači na društvenim mrežama. Zasuli su ga 'ljubavnim' porukama.