PROCURILA JE I SNIMKA / Igrači Osasune čekali su Vinicusa u tunelu pa ga napali kada je izašao s terena, a onda se ukazao Carlo Ancelotti

Suparnici su okružili Viniciusa i vrijeđali ga, krenulo je naguravanje u kojem su igrači Reala branili suigrača, a daljnju eskalaciju spriječio je Ancelotti

7.5.2023.
11:47
Screenshot / Twitter

Real Madrid po 20. put osvojio je Španjolski Kup kralja, a prvi nakon devet godina. U finalu igranom u Sevilli slavili su protiv Osasune 2-1.

Luka Modrić oporavio se ozljede lijeve noge te je priliku dobio od 82. minute. Hrvatskom kapetanu to je drugi Kup kralja s Realom.

Junak Realove pobjede bio je mladi Brazilac Rodrygo Goes koji je postigao oba pogotka.

DIVNA GESTA /

Modrić još jednom pokazao kako je veliki čovjek: Tisuće navijača zazivalo je Luku, a onda je ugledao hrvatsku zastavu

Igrači Osasune čekali Viniciusa u tunelu

Ostalo je zampćeno ime Vinicius Junior koji se tijekom utakmice više puta sukobio s igračima Osasune. Njima se to nije svidjelo pa su odlučili sačekati Viniciusa na poluvremenu utakmice kada izađe s terena.

Tako je u španjolskim medijima procurila snimka onoga što je uslijedilo. Suparnici su okružili Viniciusa i vrijeđali ga, krenulo je naguravanje u kojem su igrači Reala branili suigrača, a daljnju eskalaciju spriječio je Carlo Ancelotti. Kada se pojavio sudac Martinez, igrači Osasune su popustili jer nisu htjeli zaraditi kartone uoči nastavka utakmice.

Uoči nastavka susreta, Ancelotti je izašao na teren zajedno s Vinicusom i stavio ruku na njegovo rame.