PA ŠTO IM JE LUKA KRIV?! / Detalj koji je nakon utakmice mnogima promaknuo: Igrači Brage nasrnuli na Modrića, spasio ga suigrač

Igrači Brage su očito zamjerili Modriću što je odigrao sjajnu utakmicu stoga su mu nešto dobacili te ga naguravali

25.10.2023.
8:42

Nogometaši madridskog Reala ostvarili su u trećem nastupu i treću pobjedu u Ligi prvaka, u gostima su u okviru skupine C svladali portugalsku Bragu 2-1.

LUKA POD POVEĆALOM /

Pazite što Španjolci pišu o Modriću nakon što je odigrao cijelu utakmicu za Real: 'Sezona mu ne ide kako je očekivao...'

Nakon brazilske kombinacije Real je poveo već u 16. minuti. Vinicius Junior je asistirao, a strijelac je bio Rodrygo.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Domaći sastav nije bio posebno impresioniran uglednim suparnikom te je igrao hrabro i napadački. Nizale su se šanse na obje strane, no u takvom ritmu opet se zatresla domaća mreža. U 61. minuti opet je asistent bio Vinicius, a strijelac za 2-0 odlični Jude Bellingham.

Upornost i razigranost Brage se isplatila u 63. minuti kada je Alvaro Djalo smanjio na 1-2. Nakon toga se Real povukao i domaćin je svim silama pokušao doći do izjednačenja, ali nije uspio.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić našao se u udarnoj momčadi Reala, kako je i najavljeno te je odigrao cijelu utakmicu.

Nasrnuli na Modrića, spasio ga Rudiger

Jedan detalj nakon utakmice je mnogima promaknuo. Naime, igrači Brage su očito zamjerili Modriću što je odigrao sjajnu utakmicu stoga su mu nešto dobacili te ga naguravali.

To je sve vidio Nijemac u obrani Reala Antonio Rudiger te bez imalo razmišljanja stao u obranu kapetana Vatrenih.

Da je razlog komešanja na kraju utakmice 'napad' na Modrića, potvrdio je nakon utakmice i trener Reala Carlo Ancelotti.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.