LUKA POD POVEĆALOM / Pazite što Španjolci pišu o Modriću nakon što je odigrao cijelu utakmicu za Real: 'Sezona mu ne ide kako je očekivao...'

Modrić se nakon dugo vremena našao u početnoj postavi Reala

24.10.2023.
23:36

Nogometaši madridskog Reala ostvarili su u trećem nastupu i treću pobjedu u Ligi prvaka, u gostima su u okviru skupine C svladali portugalsku Bragu 2-1.

MODRIĆ NA MUKAMA /

Isplivala vrlo zabrinjavajuća informacija o našem Luki: 'Imam osjećaj da ga izbacuju. Sve primijete i njegovi suigrači...'

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić našao se u udarnoj momčadi Reala, kako je i najavljeno, te je odigrao cijelu utakmicu.

Španjolski list Marca u analizi susreta pohvalio je njegov nastup.

"Modriću sezona ne ide onako kako je očekivao. Ima manju minutažu nego inače, ali to može iskoristiti u ovakvoj vrsti utakmice. Pokazao je dobre individualne poteze i imao je najveći postotak dodavanja u prvom poluvremenu", napisala je Marca.