OCJENE GOVORE SVE / Igrači Barcelone dobili su što su zaslužili: Bili su kriminalni, svi osim dvojice

Ocjene igrača Barcelone

15.9.2021.
8:15

U četiri skupine Lige prvaka odigrane su utakmice 1. kola, a u najvećem derbiju jučerašnjeg nogometnog dana, otvaranja natjecanja po skupinama ovosezonske Lige prvaka, Bayern je slavio kod Barcelone.

KATASTROFA BARCELONE /

Po prvi put u povijesti u Ligi prvaka Katalonci su doživjeli ovakvu blamažu: Crvene se sad od srama i nemoći

Dominacija Bavaraca

Bavarci su dominirali na Camp Nou te su pobijedili 3-0 u ogledu skupine E. O tome kako je utakmica izgledala mnogo toga će reći da je najbolji igrač Barcelone bio njen vratar Ter Stegen, a tijekom drugog poluvremena domaći navijači su za svoje miljenike imali tek - zvižduke.

Bayern poveo u 34.

Prvi pogodak na susretu postigao je Müller u 34. minuti, dok je pitanje pobjednika riješeno u 56. kada je Lewandowski zabio za 2-0 nakon što je silovito, domaći okvir vrata, pogodio Musiala. Poljak je dodatno rastužio Barcelonu u 85. minuti golom za konačnih 3-0.

Na Twitteru su osvanule i ocjene igrača Barcelone koje jako dobro dočaravaju predstavu Katalonaca. Ter Stegen je dobio najveću ocjenu 7, Araujo je dobio 6, Pedri je dobio 5, trojica nogometaša su dobila četvorku, dvojica trojku.