Nije ovo legendarnom švedskom napadu prvi put da ovako zabija

1.2.2021.
9:12

Da je ZlatanIbrahimović ostavio nedavni skandal iza sebe najbolje govori snimka koju je objavio na društvenim mrežama. Naime, tijekom treninga Milana iskazao nevjerojatnim vještinama. Kao što se može vidjeti na snimci jedan ubačaj sa strane uspješno je kung-fu potezom pospremio u mrežu.

OTKRIVENO ZAŠTO JE IBRAHIMOVIĆ NAPADAČU INTERA REKAO DA SE VRATI SVOM 'VUDU S**NJU': /

Za sve je kriv jedan događaj iz 2018. godine

"Ninja", glasi njegov kratki komentar pokraj video snimke.

U međuvremenu, disciplinski sudac Serie A kaznio je napadače Intera i Milana Romelua Lukakua i Zlatana Ibrahimovića s po jednom utakmicom zabrane nastupa u Kupu zbog sukoba u koji su bili uključeni tijekom četvrtfinalnog susreta igranog u utorak.

Lukaku i Ibrahimović sukobili su se u kaznenom prostoru Milana tijekom prvog poluvremena te im je glavni sudac utakmice pokazao po žuti karton. U drugom poluvremenu Ibrahimović je isključen zbog drugog žutog kartona, a Inter je s igračem više stigao do pobjede od 2-1 i prolaska u polufinale.

Lukaku će zbog ove suspenzije propustiti prvi polufinalni susret protiv Juventusa u utorak, dok Ibrahimović neće imati pravo nastupa u prvom Milanovu dvoboju u Kupu sljedeće sezone.