Mandžukiću se ovakav podbačaj već dugo nije dogodio

Slabe su ocjene u uglednom magazinu Kickeru dobila trojica hrvatskih nogometaša za nastupe u sedmom kolu njemačke Bundeslige.

30.9.2013.
16:27

Bayern je na svojoj Allianz Areni svladao Wolfsburg s 1:0, a najgori je igrač u pobjedničkom sastavu, prema analizi Kickera, bio naš Mario Mandžukić. Igrao je hrvatski napadač protiv bivšeg kluba do 86. minute, a za svoju je izvedbu dobio ocjenu 5 (najbolja je jedinica, a najgora šestica).

Na drugoj je strani do 84. minute u napadu igrao Ivica Olićkoji je dobio četvorku. Ivan Perišić je ušao u igru za ''vukove'' u 68. minuti, ali je ostao neocijenjen.

HSV je s novim trenerom Bertom van Marwijkom odigrao 2:2 na gostovanju kod Eintrachta u Frankfurtu. Milan Badelj je odigrao cijelu utakmicu za Hamburžane i dobio ocjenu 4, dok je Srđan Lakić ostao neocijenjen jer je za domaće zaigrao tek od 87. minute.