I CRO-COP MU ZAVIDI: Ovakav 'high-kick' niste nikad vidjeli na nogometnom terenu

Igrač St. Etiennea Romain Hamouma uspio je za manje od sat vremena igre napraviti dar-mar na teren.

21.8.2015.
9:39
Screenshot/Vine

Na gostovanju u Kišinjevu, u prvoj utakmici 4. pretkola Europske lige protiv Milsamija, Hamouma je prvo promašio jedanaesterac u 16. minuti, da bi u 40. je zabio za vodstvo Francuza, a onda napravio potez kojim se "proslavio".

Na toj vještini bi mu pozavidio i Mirko Filipović. Hamouma je "high-kickom", izravno u glavu, složio suparničkog igrača na pod.

Zaradio izravni crveni karton

Naravno, sudac nije imao razumijevanja za njegove ultimate-fight vještine i izravnim je crvenim kartonom isključio igrača St. Etiennea.

Domaćini su dvije minute nakon incidenta, s igračem više, uspjeli izjednačiti na 1:1.