I BEZ DI MARIJE: / Matuidi i Ibrahimiović razotkrili groznu Unitedovu obranu

Ne samo da dovodi njihovog igrača Angela Di Mariju, PSG je u pripremnoj utakmici pred 61.351 gledatelja na Soldier Fieldu u Chichagu pobijedio Mancheser United s 2:0.

30.7.2015.
8:38

Manchester je pogotkom načeo Blaise Matuidi u 25. minuti, a na konačnih 2:0 povisio je Zlatan Ibrahimović u 34.

Propalo dovođenje Ramosa

Obje akcije pokazale su ga Van Gaalovoj momčadi hitno treba stoper, jer su Phil Jones i Luke Shaw djelovali nemoćno u tim situacijama.

Sergio Ramos možda je iskoristio priču s Unitedom da si podigne cijenu produljenja ugovora s Realom, no trener Louis Van Gaal će morati razmisliti o nekom novom igraču na toj poziciji.

Obje momčadi zaigrale su u najjačim sastavima, a Bastian Schweinsteiger je nakon Van Gaalovih kritika dobio priliku prvih put zaigrati od početka. U nastavku su oba trenera napravila brojne izmjene, a rezultat se nije mijenjao.