VIRALAN HIT / Video se društvenim mrežama širi brzinom munje, u 120 minuta uspio izgubiti 5,7 kilograma: 'Je li puno trčao?'

Brazilski nogometaš Hulk postao je viralan hit nakon što je za vrijeme utakmice izgubio 5,7 kilograma.

31.1.2023.
12:23
Screenshot

Atletico Mineiro je u brazilskom prvenstvu s 2:1 slavio na gostovanju kod Tombensea.

ČAROBNJAK IZ ZADRA /

Real Madrid svjetski dan mađioničara iskoristio kako bi se poklonio Luki Modrića: Uz video objavili jednu jedinu riječ

Utakmicu je obilježio 36-godišnji napadač Hulk koji je asistirao za prvi gol koji je zabio Paulinho z 51. minuti, a onda u 89. golom i donio pobjedu.

Klub je nakon utakmice objavio video u kojoj je brazilski nogometaš glavni protagonist. Naime, Hulk je stao na vagu prije i nakon utakmice. Uoči utakmice imao je 97,6 kilograma, a nakon 91,9.

U prijevodu u 120 minuta koliko je iznosio period između dva vaganja izgubio je 5,7 kilograma.

"Je li puno trčao tijekom igre? Čovjek je mašina na terenu", uz video koji je vrlo postao viralan su napisali iz Atletica.

Hulku je 36 godina, a u dvije utakmice nove sezone zabio je tri gola.

U karijeri je između ostalih nosio dres Porta i Zenita, dok je u Atletico stigao u veljači 2021. iz SH SIPG-a.