Ogroman uspjeh! Mini Vatreni prvi u skupini!

Hrvatska kadetska nogometna reprezentacija do 17 godina starosti remizirala je protiv Belgije 1:1 na Gradskom stadionu u Sinju u 3. i posljednjem kolu elitne runde kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

26.3.2013.
17:23

Nakon što su definitivno čelno mjesto skupine 1 i plasman na europsku smotru osigurali 1:0 pobjedom nad Francuskom prošle subote, u ovoj utakmici izabranici Ivana Gudelja nisu imali rezultatski imperativ. Oba su gola postignuta u prvom poluvremenu i oba su postigli braniči. U 19. minuti je Samy Bourard doveo Belgiju u vodstvo, a izjednačio je 13 minuta kasnije Duje Ćaleta-Car. Belgiji je osvojeni bod bio prvi na završnom kvalifikacijskom turniru u Hrvatskoj, koji je Gudeljeva momčad okončala sa sedam bodova, jednim više od drugoplasirane Francuske.