HRVATI BRILJIRAJU U ITALIJI: / Hajdukovac asistirao za pobjedu Fiorentine, Atalanta razbila bivši Jurićev klub

Nakon što su Mario Pašalić i Stipe Perica dali golove u 30. kolu Serie A, još je jedan hrvatski nogometaš pomogao svojoj momčadi da osvoji bodove.

2.4.2017.
17:05

Fiorentina za koju igraju Nikola Kalinić, Milan Badelj i Hrvoje Milić slavila je s minimalnih 1:0 protiv Bologne. Jedini gol na utakmici pao je u 51. minuti.

ČAČIĆU, VIDIŠ LI OVO? /

Pašalić spašava Montellu, pogledajte njegov novi pogodak za Milan, pao i najsmješniji gol sezone

U kazneni je prostor ubacio Milić, a loptu je u mrežu pospremio Khouma Babacar. On je, inače, na poluvremenu ušao umjesto Kalinća.

Petarda Atalante

Genoa, koju je donedavno vodio Ivan Jurić, i dalje niže samo neuspjehe. Ovaj put teško su stradali od Atalante na svom travnjaku. S pet golova otišli su gosti sa stadiona Luigi Ferrarisa. Hat-trick dao je Alejandro Gomez, dok su precizni još bili Andrea Conti i Mattia Caldara.

REZULTATI: Pescara - Milan 1-1 (Paletta 12-ag / PAŠALIĆ 41) Fiorentina - Bologna 1-0 (Babacar 51) Palermo - Cagliari 1-3 (Gonzalez 26 / Ionita 48, 88, Borriello 58) Genoa - Atalanta 0-5 (Coni 25, Gomez 32-11m, 63, 83 Caldara 76) Chievo - Crotone 1-2 (Pellissier 57 / Ferrari 51, Falcinelli 82) Torino - Udinese 2-2 (Moretti 70, Belotti 83 / Jankto 50, PERICA 68)

U subotu: Sassuolo - Lazio 1-2 (Berardi 26-11m / Immobile 42, Consigli 83-ag) Roma - Empoli 2-0 (Džeko 12, 56)