HRVAT SPAŠAVA KLUB OD ISPADANJA IZ BUNDESLIGE: / Pogledajte kako je bivši Dinamov napadač topovskim udarcem probio vratara

U Njemačkoj traje borba za ostanak.

17.5.2018.
21:33
Screenshot

Nekadašnji napadaš Dinama Josip Brekalo zabio je gol u prvoj utakmici doigravanja za ostanak u Bundesligi. Wolfsburg je na svom stadionu ugostio Kiel i na poluvremenu je vodio 2:1. Divock Origi donio je prednost domaćinima u 13. minuti, da bi Kingsley Schindler izjednačio u 34.

Krasan potez

U 40. je pak na scenu stupio 19-godišnji Zagrepčanin. Snažnim udarcem s ruba kaznenog prostora probio je Kielovog čuvara mreže Kennetha Kronholma.

Početkom drugog poluvremena, točnije u 56. minuti Wolfsburg je povećao vodstvo. Nakon sjajne solo akcije Origija loptu je u mrežu pospremio Yunus Malli. To je ujenod bio konačan rezultat utakmice.

Drugi susret na rasporedu je u ponedjeljak navečer.