KAKVA BOMBETINA / Bistrović fantastično zabio s 30 metara: Ovo će se još dugo vrtjeti TV špicama

Bistrović zabio u porazu svog CSKA

31.7.2021.
21:55

Veliki moskovski nogometni derbi 2. kola ruske Premier lige pripao je Lokomotivu koji je u subotu navečer s 1:2 bio bolji od CSKA. Kristijan Bistrović zabio je za CSKA u 19. minuti spektakularan gol za domaćina dok je NikolaVlašić ušao u igru u 68. minuti. Tin Jedvaj još nije debitirao za Lokomotiv.

OVO RUŠI SVE REKORDE /

Nekako u sjeni Olimpijskih igara poput bombe je odjeknula vijest o najvećem transferu u povijesti Premier lige: 'Sve je spremno'

Silovito i precizno

Bistrovićje namjestio loptu na 30-ak metara pa silovito desnom potegnuo i prevario gostujućeg golmana Guilhermea. Lokomotivov golman mreže samo ju je lijevom rukom uspio dirati tako da se od prečke zakucala u mrežu.

Za spomenuti kako je za Lokomotiv u 23. za 1:1 zabio preko Smolova, dok je u 60. minuti za konačnih 2:1 strijelac bio Žemaletdinov.