Hrvat briljira na pripremama Bundesligaša

Nogometaši Kaiserslauterna u pripremnoj utakmici protiv niželigaša Hauenstein pobijedili su rezultatom 3:1. Dva pogotka postigao je hrvatski reprezentativac Ivo Iličević.

30.6.2011.
19:08

Trener njemačkog prvoligaša Marco Kurz, igrao je s dva različita sastava u svakom poluvremenu. Niželigaš Hauenstein nakon prvog poluvremena imao je vodstvo od 0:1.

U drugom poluvremenu ušao je druga postava među kojima i Ivo Iličević koji je najprije s nekoliko sjajnih poteza izludio protivničku obranu, a onda u 78. minuti donio izjednačenje.

Pet minuta kasnije Micanski je pogodio za vodstvo, a drugim pogotkom na utakmici u 90. minuti, 25-godišnji Hrvat postavio je konačnih 3:1.

Iličevićeva forma koju pokazuje u posljednjih nekoliko tjedana dobra je najava za skorašnji početak Bundeslige, a zadovoljan može biti i hrvatski izbornik Slaven Bilić.