BIVŠI DINAMOVAC /

Horkaš skrivio pa obranio penal u porazu Las Palmasa kod Villarreala

Nekadašnji član Dinama je skrivio penal u 51. minuti kod rezultata 1-1, ali ga odmah i obranio

30.9.2024.
23:29

U posljednjem susretu osmog kola španjolskog nogometnog prvenstva Villarreal je pobijedio Las Palmas sa 3-1 probivši se na treće mjesto ljestvice.

UEFA GA PREKRIŽILA /

Sudac derbija Hajduka i Dinama izbačen iz Lige prvaka: Prijetio smrću nogometašu

"Žuta podmornica" je povela u 45. minuti golom Nicolasa Pepea, izjednačio je Fabio Silva u 47. minuti.

Domaćin je u 51. minuti mogao do nove prednosti, ali Alex Baena nije realizirao kazneni prostor. Ipak, u 84. minuti je Thierno Barry donio novu prednost Villarrealu. Konačnih 3-1 postavio je Baena u sedmoj minuti nadoknade iskupivši se za promašeni jedanaesterac.

Ovom pobjedom Villarrel je skočio na treće mjesto sa 17 bodova, četiri manje od Barcelone, te bod manje od Real Madrida.

Las Palmas je ostao na začelju s tri boda.

POGLEDAJTE VIDEO: Simeone poslao poruku Courtoisu: 'Ne pomaže ni svojoj ekipi'