HOFFENHEIM PREGAZIO LEVERKUSEN NA KRILIMA KRAMARIĆA: / Pogledajte šou Vatrenog koji je postao najbolji strijelac kluba!

Hrvatski reprezentativac odigrao je zapaženu ulogu u pobjedi Hoffenheima nad Leverkusenom

29.3.2019.
22:50

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavio je sa sjajnim igrama za Hoffenheim upisavši u domaćoj pobjedi nad Bayerom (4-1) gol i asistenciju.

Kramarić je asistirao Belfodilu za prvi gol na utakmici u 10. minuti, a potom je postigao i zadnji gol na dvoboju u 79. minuti. Kramariću je to 14. prvenstveni gol sezone, a na ljestvici strijelaca Bundeslige ispred njega su samo Lewandowski (Bayern) s 18 golova, te Jović (Eintracht) i Reus (B. Dortmund) s po 15. Hrvatskom napadaču je to 47. gol u dresu Hoffenheima, čime je postao, uz Salihovića, najbolji strijelac u klupskoj povijesti.

Inače, dva je gola za domaće upisao Belfodil (10, 61), dok je Bender upisao autogol (51), a Volland (17) je zabio za Bayer. Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Bayer. Hoffenheim je pobjedom došao na osmo mjesto s 41 bodom, samo bod manje od Bayera na sedmoj poziciji.