[FOTO] HIT-MOMČAD HNL-A GORICA SVLADALA RIJEKU: / Utakmicu obilježila žestoka tučnjava, padali su udarci i crveni kartoni

Utakmicu je nažalost obilježila i tučnjava igrača na kraju susreta

31.1.2021.
19:20

U posljednjoj utakmici 18. kola Prve HNL Gorica je kao gost svladala Rijeku sa 2-0 (2-0).

Gorica je povela autogolom Andrijaševića (27-ag), a na 2-0 povisio je Lovrić (44). Nakon što je izdržala početni pritisak domaćih, Gorica je povela u 27. minuti. Lovrić je izveo udarac iz kuta, a Andrijašević je u želji da otkloni opasnost ispred svog gola nespretno zahvatio loptu glavom te je prevario Nevistića koji se nalazio odmah iza njega.

U samoj završnici prvog poluvremena Gorica je povećala prednost, ovoga puta najveći je krivac za gol vratar Rijeke Nevistić koji je dao nepreciznu loptu svom stoperu na 20-ak metara od vlastitog gola, Lovrić je oduzeo loptu domaćem braniči i potom mirno svladao Nevistića.

31.01.2021., stadion Rujevica, RijekaUtakmica 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige, HNK Rijeka - HNK Gorica. Photo: Nel Pavletic/PIXSELL

Utakmicu je nažalost obilježila i tučnjava igrača na kraju susreta. Moro je grubo startao na igrača Rijeke i zaradio je crveni karton, a tada je nastalo veliko naguravanje. Padali su i udarci, a nakon što se situacija malo smirila VAR i suci su odlučili da će isključen biti i Rijekin igrač Luka Capan.

31.01.2021., stadion Rujevica, Rijeka - Utakmica 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige, HNK Rijeka - HNK Gorica. Photo: Nel Pavletic/PIXSELL

Treća Gorica sada ima 33 boda, šest manje uz utakmicu manje od vodećih Dinama i Osijeka, dok je četvrta Rijeka ostala na 26 bodova i tri utakmice manje od vodećeg dvojca.