Splitska momčad je na Opus Areni imali i dobru podršku Torcide, no zbog njihove bakljade i topovskih udara Hajduk će opet morati financijski platiti

9.11.2023.
15:47
Davor Javorovic/PIXSELL

U zaostaloj utakmici trećeg kola HNL-a nogometaši Hajduka su na Opus Areni svladali domaći Osijek 1-0 (1-0) te su se privremeno vratili na prvo mjesto ljestvice.

NAJNOVIJE INFORMACIJE /

Poznato je koliko će Real Madrid biti bez Kepe Arrizabalage

Pred 11.105 navijača utakmica je odlučena krajem prvog poluvremena. Tada je grešku domaćina iskoristio Marko Livaja te je u 42. minuti zabio jedini pogodak vrijedan tri boda.

Splitska momčad je na Opus Areni imali i dobru podršku Torcide, no zbog njihove bakljade i topovskih udara opet će sigurno biti kažnjeni od strane HNS-a.

Nakon utakmice na društvenim mrežama su se pojavile fotografije na kojima se vidi da su navijači Hajduka na staklenoj ogradi sjeverne tribine gdje su bili smješteni ispisali - 'Torcida Split'.

Hajduk je prodavao karte za gostujući sektor, a iz Osijeka su dan nakon utakmice sve dokumentirali i poslat će račun u Split.