PAMTIT ĆE OVU UTAKMICU / Ljubičić raspametio navijače drugim golom, kad je lopta prešla crtu Poljud je eksplodirao, evo kako je to izgledalo

Dvije godine navijači su ovo čekali

22.7.2021.
22:26
Milan Sabic/PIXSELL

Nogometaši Hajduka poveli su na Poljudu u 21. minuti utakmice 2. pretkola Konferencijske lige u kojoj su domaćini kazahstanskom Tobolu.

TRENUTAK KAD JE POLJUD PROKLJUČAO /

Sahiti i Ljubičić bacili navijače u trans, pogledajte što su napravili Kazahstancima

Strijelac prvog pogotka na prvoj Hajdukovoj europskoj utakmici na domaćem terenu nakon dvije godine bio je Marin Ljubičić. Isti je igrač opet bio na pravom mjestu i u 53. minuti. Sjajno se po desnoj strani sjurio Lovrencsics i zatim krasnim ubačajem pronašao Ljubičića na drugoj stativi, a mladi napadač Bijelih to sjajno prati te iz blizine pogađa mrežu gostiju.

U trenutku kad je pao pogodak Poljud je eksplodirao , a kako je to bilo pogledajte ovdje.

Ako Hajduk ako prođe dalje, u 3. pretkolu Konferencijske lige igrat će igrati protiv Apollona ili Žiline iz Slovačke. Ciparski klub je kod kuće u prvoj utakmici izgubio 3:1.