SAVRŠEN ZAVRŠETAK / Hajduk slavio u posljednjoj utakmici na pripremama: Livaja probio Poljake, Kalinić i Sahiti završili posao

Hajduku je ovo treća pobjeda na pripremama nakon slavlja nad Aluminijem i Fehervarom

20.1.2024.
13:19
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Hajduka pobijedili su poljski Slask 3:1, prvoplasiranu momčad poljske lige, u posljednjoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Istri.

SPEKTAKL ILI FIJASKO? /

Nije sve tako sjajno s Perišićevim dolaskom u Hajduk: Ovo je bolna istina koja je u euforiji prošla 'ispod radara'

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a Hajduk je poveo u 75. minuti pogotkom Marka Livaje, a izjednačio je Klimala tri minute kasnije iz penala. Pet minuta kasnije Nikola Kalinić je realizirao penal i u 83. zabio za 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Sahiti u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U ranijim utakmicama na pripremama Bijeli su pobijedili slovenski Aluminij (3:0) i mađarski Fehervar (5:2) u utakmici koja se igrala 120 minuta (4x30) te u trećem susretu odigrali neodlučeno sa slovenskim Koperom.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.