Hajduk se namučio s trećeligašem iz BiH

Drugi dan priprema na Kupresu trener Krasimir Balakov organizirao je i drugu pripremnu utakmicu za Bile.

25.6.2011.
12:57

Susret se odigrao u Tomislavgradu, ovaj put bez incidenata Torcide, a Hajduk je prvi dio utakmice nastupio u sastavu: Radošević, M. Ljubičić, K. Ljubičić, A. Sharbini, Trebotić, Vukušić, Jozinović, Oremuš, Tičinović, Pešić i Glumac.

Splićani su u vodstvo došli u 18. minuti kada je Ahmad Sharbini poslužio Antu Vukušića.

Devet minuta kasnije Sloga je izjednačila pogotkom Mihića, a do slavlja je Hajduk došao tek u nastavku kada je bugarski stručnjak izmjenio momčad pa su istrčali: Subašić, Lima, Andrić, Tomasov, Lendrić, Vuković, Maloča, Miličević, James, Luštica i Anas Sharbini.

I trebale su samo tri minute do novog gola. Ivan Vuković, posljednje pojačanje splitskog kluba, lijepo je proigrao Lušticu koji s ruba kaznenog prostora pogađa za 2:1 i postavlja konačan rezultat.

Slijede prijateljska utakmica protiv Troglava u nedjelju, te još jedna u utorak protiv NK Tomislava prije povratka u Split.