Hajduk početkom iz snova gostima najavio debakl

Hajduk je u 22. kolu prvenstva na Poljudu dočekao Slaven Belupo i upisao laku pobjedu od 3:0.

2.3.2014.
19:34

Bolji početak Hajduk nije mogao poželjeti. Na početku 5. minute Bradarić je odigrao desno za Vršajevića koji se namjestio te uputio precizan ubačaj u kazneni prostor gdje je Franko Andrijašević nadskočio svog čuvara te glavom zakucao loptu pod gredu nemoćnog Pelina.

U 21. minuti su tečnu akciju odigrali Maglica i Pašalić, potonji je ostavio loptu za Andrijaševića koji je sa 16 metara pogodio vratnicu.

Međutim, u 29. minuti gostujućem vrataru nije bilo spasa. Pašalić je precizno prebacio cijelu obranu gostiju, Maglica utrčao u prazan prostor, bio za trenutak brži od Pelina i glavom poslao loptu pod gredu.

Miran završetak utakmice omogućio je Maglica u 65. minuti svojim drugim golom nakon duge akcije. Pelin je uspio odbiti udarac Bradarića, Kouassi nije stigao reagirati, ali u blizini je bio Pašalić koji je pronašao usamljenog Maglicu na drugoj vratnici.