NAPETA UTRKA ZA NASLOV / Haaland donio pobjedu Cityju za gužvu na vrhu: Čak tri kluba unutar dva boda

Pogotkom Brentfordu Haaland je uspio postići da je zabio svakome klubu u ligi barem jedan gol. Gvardiol je zbog ozljede propustio utakmicu, a Kovačić je ušao s klupe u 89. minuti

20.2.2024.
22:28

Manchester City je u zaostaloj utakmici 18. kola engleskog Premiershipa na svom terenu svladao Brentford 1:0 te tako preskočio Arsenal na drugom mjestu tablice i došao na samo bod zaostatka za vodećim Liverpoolom.

PROPUSTILI KOPENHAGEN /

Guardiola otkrio: 'Kovačić se vraća, bez Gvardiola smo dva, tri tjedna'

Pogodak odluke zabio je Haaland u 71. minuti susreta na asistenciju Alvareza. Joško Gvardiol je zbog ozljede propustio utakmicu, a Mateo Kovačić je ušao s klupe za pričuve u 89. minuti umjesto Alvareza.

Haalandu je ovo bio 22. gol u 28. nastupu ove sezone u svim natjecanjima. U Premier ligi ovo mu je bio 17. gol, a pogotkom Brentfordu uspio je postići da je zabio svakome klubu u ligi barem jedan gol.

City u sljedećem kolu gostuje kod Bournemoutha, dok će Brentford na noge West Hamu. Utrka za naslov prvaka Engleske dodatno se zakomplicirala jer su prve tri momčadi na samo dva boda zaostatka, a do kraja je još 13 kola.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.