REAKCIJA JE VIRALNA / Guardiola 'ukrao' šou pored terena: Kada je vidio što njegov vratar radi skoro se onesvijestio

20.9.2023.
10:22

Engleski velikan Manchester City krenuo je u obranu europskog naslova pobjedom 3-1 protiv Crvene zvezde koja je na Etihadu na poluvremenu vodila sa 1-0.

ŠTO ĆE SRBI REĆI NA OVO? /

Pep deklasirao Crvenu zvezdu pa briljirao: 'Oni imaju isto Liga prvaka kao i mi, a sada nas čekaju duplo uspješniji'

Pep Guardiola nije mogao računati na ozlijeđene Johna Stonesa, Kevina de Bruynea, Jacka GrealishaMatea Kovačića, a u početnom sastavu nije bilo niti Joška Gvardiola koji je utakmicu gledao s klupe.

Osman Bukari je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela nakon sjajne asistencije Mirka Ivanića izašao sam ispred Edersona i lijepo poentirao za šokantno vodstvo beogradskog kluba.

City je u nastavku nastavio sa svojom dominacijom okrenuvši rezultat s tri gola. Domaćinu je trebalo tek nešto više od minute za izjednačenje, a pogodak je postigao Julian Alvarez.

U 60. minuti City je okrenuo rezultat nakon velike pogreške do tada najboljeg gostujućeg pojedinca, vratara Glazera. Alvarez je ubacio, a Glazer promašio loptu koja je završila u mreži. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika europski prvak je riješio u 73. minuti lijepim golom Rodrija.

Guardiola 'ukrao' šou pored terena

Nakon utakmice na društvenim mrežama se najviše priča o Guardiolinoj reakciji na jedan od Edersonovih pokušaja driblinga.

Vratar aktualnog europskog prvaka pokušao je fintom 'izbaciti' Cherifa Ndiayea, ali nije to baš najbolje izveo. Srećom po njega, lopta se odbila do njegovog suigrača Rubena Diasa.

Gledajući što njegov golman radi, Guardiolina reakcija je postala hit na društvenim mrežama.

"Guardiola će se srušiti jedan zbog Edersona", jedan je od komentara.