GRCI PRIJETE DINAMU: / Olympiakos u tri kola ima gol-razliku 8-1

Svi Dinamovi suparnici u skupini Lige prvaka, danas su ostvarili pobjede u svojim prvenstvima.

12.9.2015.
22:09

Momčad iz Pireja slavila je u 3. kolu grčkog prvenstva 3:1. Strijelci su za grčkoga prvaka bili Jimmy Durmaz, Alejandro Dominguez i Masuaku. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da je Dominguez u 63. minuti iskoristio jedanaesterac. Klub iz Pireja je prvenstvo započeo s tri pobjede i gol razlikom 8-1.

Pobjede Arsenala i Bayerna

Arsenal je u Londonu slavio protiv Stokea s 2-0, a Bayern u Münchenu jedva protiv Augsburga s 2-1, nakon što su gubili 0-1 do 77. minute.

Dakako, i Dinamo je pobijedio u ovom kolu HNL-a, jučer je u Kranjčevićevoj, nimalo neočekivano, bio bolji od Lokomotive uz dva pogotka Angela Henriqueza.

ZAKON BRAĆE: /

Kad igraju Dinamo i Lokomotiva, zna se tko pobjeđuje

Tudorov PAOK slavio u gostima

U grčkom prvenstvu danas je pobijedio i PAOK koji vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor. Solunjani su slavili s 3:0 u gostima kod Verie, a to im je u prva pobjeda u 3. kolu. Bivši strateg Hajduka dovodi se i u vezu s izborničkim mjestom u hrvatskoj reprezentaciji.