ZANIMLJIVO / Grci objavili video putovanja u Zagreb: 'Kamera je snimila sve zakulisne scene'

Grčka momčad objavila je video od gotovo devet minuta o gostovanju u Zagrebu

17.8.2023.
16:34
Screenshot

Nogometaši zagrebačkog Dinama poraženi su od grčkog AEK-a s 1-2 (1-0) u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka odigranoj u utorak pred 13.311 gledatelja na stadionu Maksimir.

UZNEMIRUJUĆE /

Osvanule snimke posljednjih trenutaka 29-godišnjeg AEK-ovog navijača: Iskrvario je dok se krio u kiosku

Dinamo je vodeći pogodak postigao u 39. minuti, a strijelac je bio Marko Bulat koji iz slobodnog udarca s oko 25 metara, kad je pogodio gornji desni kut AEK-ovih vrata. No, preokret je uslijedio u drugom poluvremenu. Grčki prvak je do izjednačujućeg pogotka došao u 59. minuti, a strijelac je preciznim udarcem s 14 metara bio Švicarac Steven Zuber. Pobjedu grčkom prvaku donio je u 90. minuti Konstantinos Galanopoulos udarcem sa sedam metara.

Uzvratni dvoboj je na rasporedu u subotu, 19. kolovoza, s početkom u 20.45 sati, na AEK Areni u Ateni.

Grčka momčad objavila je video od gotovo devet minuta o gostovanju u Zagrebu.

"Kamera AEK TV-a bila je u Zagrebu i snimila sve zakulisne scene", napisali su Grci uz video.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.