GOL KOJI JE BACIO RIMLJANE U OČAJ: / Svaki komentar na ovu ludnicu nakon teledirigirane lopte Brozovića suvišan je

Prava ludnica gostujućih navijača u Rimu nastala je prilikom trećeg gola Intera

21.5.2018.
8:37
Screenshot

U nedjeljnom susretu posljednjeg, 38. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je u Rimu u direktnom obračunu za plasman u Ligu prvaka pobijedio Lazio 3-2 osvojivši četvrto mjesto.

Bio je to fantastičan susretu u kojem je Lazio vodio 1-0 i 2-1, ali je Inter u posljednjih 10 minuta uspio okrenuti rezultat i upisati pobjedu kojom je preskočio Rimljane i tako osvojio posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka. Prva tri mjesta osvojili su Juventus, Napoli i Roma...

NEVJEROJATNA VEČER U RIMU: Inter nakon preokreta protiv Lazija izborio Ligu prvaka, Perišić zabio autogol, Brozović asistirao za pobjedu

Ultrasi Intera euforično su proslavili veliku pobjedu svojih ljubimaca, a prava ludnica nastala je prilikom trećeg gola Intera u 81. minuti za 3-2. Matias Vesino, nakon ubačaja iz kornera kojeg je maestralno izveo Brozović, zabio je glavom za 3-2 i bacio navijače iz Milana u trans...

Inače, Brozović je sezonu završio sa 4 gola i 9 asistencija na svom kontu.