PRIJATELJSKA /

Gattuso krenuo pobjedom na klupi Hajduka: Livaja zabio dva gola

Gattuso je koristio u ovom susretu ukupno 22 igrača, odnosno dvije različite momčadi u svakom poluvremenu

24.6.2024.
20:31
Josip Regovic/PIXSELL

Gennaro Gattuso debitirao je na klupi Hajduka pobjedom 3-0 protiv mostarskog Veleža u trening utakmici koja je odigrana na pomoćnom terenu Poljuda.

KOŠTALA GA OBJAVA /

Filip Bradarić nakon poruke na društvenim mrežama više nije član Zrinjskog

Utakmica je bila zatvorena za javnost, a obje ekipe nastupile su u trening opremi. Gattuso je koristio u ovom susretu ukupno 22 igrača, odnosno dvije različite momčadi u svakom poluvremenu. Prvih 45 minuta završilo je bez pogodaka uz tri dobre prilike Bijelih te jednu šansu koju su kreirali gosti, objavio je Hajduk.

Na početku drugog dijela Bruno Durdov doveo je Hajduk u vodstvo nakon asistencije Madžida Šošića koji ga je lijepo pogodio na drugoj stativi, a mladi krilni napadač je pravovremeno utrčao i pospremio loptu u mrežu.

Marko Livaja povećao je rezultat na 2:0 u 74. minuti preciznim udarcem s bijele točke. Sudac Karlo Marić na jedanaesterac je pokazao nakon što je u prethodnoj akciji branič Veleža igrao rukom u svom šesnaestercu nakon ubačaja Moufija.

Konačan rezultat stigao je već u sljedećem napadu, Noa Skoko oštro je ubacio pred vrata, a Livaja laganim dodirom iz blizine skrenuo loptu u mrežu.