[VIDEO] PERIŠIĆ SE U 20 MINUTA DVAPUT NARUGAO S OBRANOM ZVEZDE: / Pogledajte trenutke inspiracije Vatrenog asa

Perišić je ušao u igru u 61. minuti te je bio asistent za peti i šesti gol Bavaraca

27.11.2019.
10:37
Profimedia, AFP

U skupini B Bayern je u Beogradu deklasirao Zvezdu sa 6:0, a Poljak Lewandowski postigao je u samo 15 minuta drugog dijela čak četiri gola, dok je Tottenham u Londonu preokretom svladao Olympiacos s 4:2 i prošao dalje.

Bayern je u Beogradu poveo preko Goretzke (14'), a potom slijedi show Poljaka Lewandowskog koji je od 53. do 68. minute zabio četiri gola.

No zapaženu ulogu u razbijanju Zvezdine obrane imao je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Perišić je ušao u igru u 61. minuti te je bio asistent za peti i šesti gol Bavaraca.

PERIŠIĆ I DRUŠTVO OSTAVILI SRBE U NEVJERICI: /

Kovačeva praksa se nastavila, Bayern nakon utakmice dodatno ponizio Zvezdu

Trenuci inspiracije

U razmaku od dvakesetak minuta Perišić je stvorio dvije jako dobre šanse za svoje suigrače. U 68. minuti odigrao je fantastičan dupli pas s Robertom Lewandowskim nakon kojeg je ispala čitava obrana srpskog kluba, a Poljak lagano poentirao. Sjajnu akciju pogledajte OVDJE.

Nešto slično Perišić je napravio u 89. minuti, no meta mu je ovaj put bio Corentin Tolisso. koji je imao lagan posao zabiti posljednji, šesti gol na utakmici. Pogledajte tu asistenciju OVDJE.