PRIPREME ZA NASTAVAK SEZONE / Rijeka povela, ali na kraju ostala kratkih rukava u drugoj pripremnoj utakmici

Nakon uspješne provjere protiv Radomlja, Riječane je čekao puno teži ispit

12.1.2024.
16:32
pixsell

U drugoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone, Rijeka je u Čatežu poražena od austrijskog Sturma rezultatom 1-2. Momčad Željka Sopića odmjerila je snage sa trenutno drugoplasiranom momčadi austrijske Bundeslige u susretu odigranom po principu četiri poluvremena po 30 minuta.

DETALJI PROČEŠLJANI /

Sporna Dinamova skupština je proglašena legalnom! Posljednji trzaj Mamićeve struje nije prošao

Riječani su odlično krenuli, u 7. minuti utakmice Toni Fruk odlično je potegnuo s dvadesetak metara i pogodio. Visok tempo susreta nastavio se i nakon prvog pogotka, ali sljedeći put lopta je završila u mreži Rijeke, strijelac je bio Sarkaria u 39. minuti.

Deset minuta kasnije momčad iz Graza opet je zatresla mrežu kluba s Kvarnera. Camara se odlično snašao u šesnaestercu i iskoristio ubačaj s lijeve strane, te tako doveo Sturm u vodstvo. Ujedno je to bio i konačan rezultat susreta, iako se i u idućih 70 minuta nakon tog pogotka igralo vrlo brzo i bilo je još prilika za postizanje zgoditaka.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.