FRANCUZI U NAJJAČEM SASTAVU: / Giroud zabio prvi hat-trick za Tricolore, Paragvajci 'popili' petardu

Francuska je u prijateljskoj utakmici u Rennesu s 5:0 (2:0) nadigrala momčad Paragvaja, a tri gola zabio je Olivier Giroud. Bio je to njegov prvi "hat-trick" za Tricolore.

2.6.2017.
23:12
Screenshot/YouTube

Francuski izbornik Didier Deschamps nije "miksao" sastav, već je na Roazhon Park izveo možda i najjaču postavu u ovom trenutku. Na terenu su od prve minute bili Lloris, Koscielny, Umtiti, Mendy, Sidibe, Pogba, Matuidi, Payet, Griezmann, Dembele i Giroud.

Napadač Arsenala bio je središnja figura utakmice, zabio je u 6., 13. i 69. minuti, a u strijelce su se upisali još Sissoko (76.) i Griezmann (77.)

Finalisti Eura spremaju se za nastavak kvalifikacija za SP u Rusiji. Deschampsovu momčad 9. lipnja čeka okršaj kod Švedske u gostima. Tricolori su vodeća momčad skupine A, s 13 bodova iz pet utakmica.