[FOTO] OVO DOKAZUJE KOLIKO JE TEŠKO ZAUSTAVITI MESSIJA: / Kapetan protivničke momčadi pokušao je to napraviti očajničkim metodama

Fotografija pokušaja rušenja Messija dokazuje koliko je on neuhvatljiv za protivničke nogometaše

17.6.2020.
9:29

Nogometaši Barcelone pobijedili su u utorak na svojem terenu Leganes, posljednjeplasiranu momčad na ljestvici Primere, rezultatom 2:0 i zadržali prednost na vrhu tablice ispred Real Madrida.

BARCELONA POBIJEDILA ZADNJU MOMČAD LIGE I ZADRŽALA PREDNOST ISPRED REALA: /

Rakitić odigrao cijelu utakmicu

Barca je povela u 42. minuti golom svojeg “čuda od djeteta” Ansua Fatija, a pogodak za konačnih 2:0 postigao je Lionel Messi u 69. minuti.

Neočekivani zahvat

Messi, ponajbolji igrač svijeta, bio je konstantna prijetnja za gol protivničke momčadi i nogometaši Alavesa su imali mnogo problema kako bi ga zaustavili.

Koliko im je to bilo teško možda najbolje pokazuje jedna fotografija njegovog duela s kapetanom Alavesa Unaijem Bustinzom koji je argentinskog nogometaša pokušao zaustaviti ragbijaškim zahvatom.