[FOTO] MODRIĆ SE OGLASIO NAKON SJAJNE UTAKMICE I PROLASKA U OSMINU FINALA LIGE PRVAKA: / Pogledajte što je poručio fanovima

Modrić je 39. minuti utakmice s Borussijom pogodio vratnicu, a tri minute kasnije je zabio i pogodak, ali ga je sudac poništio zbog zaleđa na početku akcije

10.12.2020.
13:26

Nogometaši madridskog Reala izborili su u srijedu osminu finala Lige prvaka pobjedom nad Borussijom Moenchengladbach u dramatičnom raspletu skuine B.

PA JE LI IKADA ITKO NAPISAO OVAKO NEŠTO O MODRIĆU? /

Ugledni španjolski AS složio Vatrenom kritiku kakvu još nismo vidjeli

Španjolski velikan je stigao do prednosti već u 10. minuti, Lucas je ubacio, a Karim Benzema sjajno zabio glavom. Njemački sastav je mogao izjednačiti u 24. minuti, Plea je izbio sam ispred domaćeg vratara, ali je pucao pored gola.

Kazna je stigla u 31. minuti. Rodrygo je majstorski nabacio, a Benzema opet zabio glavom za 2-0. Sjajnu predstavu francuski napadač je mogao okruniti i trećim golom u 73. minuti, no njegov udarac je završio u okviru gola.

Benzema je postao tek peti igrač koji je u natjecanju po skupinama Lige prvaka zabio najmanje 50 golova nakon Lionela Messija (71), Cristiana Ronalda (67), Raula (53) i Ruuda van Nistelrooya (50).

Poruka hrvatskog maestra

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić pružio je još jednu sjajnu predstavu dirgiravši Realovom igrom. U 39. minuti je pogodio vratnicu, a tri minute kasnije je zabio i pogodak, ali ga je sudac poništio zbog zaleđa na početku akcije.

Modrić se dan nakon utakmice oglasio na Instagramu, gdje je objavio nekoliko fotografija s dvoboja protiv Borussije i napisao: