ENGLEZI KAZNILI BILIĆA ZBOG SVEGA ŠTO JE U SUBOTU NAPRAVIO: / Nije dobio najveću kaznu, no morat će platiti oveću svotu

23.9.2020.
20:55

Bivši hrvatski izbornik i trener WBA Slaven Bilić kažnjen je u srijedu novčano s osam tisuća funti zbog crvenog kartona na dvoboju s Evertonom.

Bilić je isključen zbog prepirke sa sucem Mikeom Deanom na poluvremenu utakmice. Nakon što je Everton u 45. minuti poveo s 2-1 golom Jamesa Rodrigueza, u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena još je i branič WBA Kieran Gibbs isključen zbog udaranja Jamesa Rodrigueza, a kada je sudac Dean dosudio odlazak na odmor, Bilić mu je prišao i jasno dao do znanja kako je nezadovoljan njegovim dijeljenjem pravde.

“Pogledaj faul… Daj pogledaj faul. Pa drugi put će nas ubiti, ma daj”, čulo se kako Bilić govori sucu, a nakon što mu je ovaj pokazao crveni, bivši hrvatski izbornik se okrenuo uz sočno “ajde u pi*ku materinu”.

PERIŠIĆ PRIZNAO DA JE IMAO PROBLEMA S KOVAČEM U BAYERNU: /

Po povratku u Inter dao je intervju koji je iznenadio sve.

Nije najgora kazna

Engleski nogometni savez (FA) je Bilićevo ponašanje ocijenio neprikladnim, ali Bilić ipak nije dobio i kaznu od jedne utakmice suspenzije, što je uobičajena praksa za slične prekršaje. Hrvatski trener je priznao krivicu i zato je dobio samo novčanu kaznu i moći će voditi svoju momčad u prvenstvu kod Chelseaja.

Nogometaši West Bromwich Albiona u utorak su ispali u šesnaestini finala engleskog Liga kupa (Carabao kup) na svom terenu od drugoligaša Brentforda sa 3:2 u raspucavanju.