LIGA PRVAKA / Slavni Španjolac poklonio se Modriću: 'Luka je legenda, a ovacije sve govore'

Emilio Butragueno (59) komentirao utakmicu Reala i Chelseaja na Santiago Bernabeuu

13.4.2023.
8:11
Screenshot Twitter

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Real Madrid je sinoć na Santiago Bernabeuu pobijedio Chelsea s 2-0.

KAD ON TO KAŽE /

'Luka Modrić je najbolji igrač kojeg sam trenirao u životu'

Real Madrid je pred 63.142 gledatelja na Santiago Bernabeu pobijedio Chelsea sa 2-0 golovima Karima Benzeme (21) i Marca Asensia (74). Gosti su od 59. minute igrali bez isključenog Bena Chilwella.

Luka Modrić je za Real igrao do 82. minute, dok je Mateo Kovačić odigrao cijeli susret na suprotnoj strani.

'Kross i Modrić su legende kluba'

Direktor Real Madrida i legenda kluba Emilio Butragueno (59) komentirao je utakmicu, dotaknuvši se Luke Modrića i Tonija Kroosa. Stao je pred kameru i počeo hvaliti svoje igrače...

"Oni su legende, privilegija je imati ih u klubu. Redovito su među najboljima i publika prepoznaje njihovu kvalitetu. Publika na Santiago Bernabeuu uvijek ih nagradi ovacijama i to je dokaz koliko su dobri i koliko ih cijene", rekao je Butragueno za Movistar+ i dodao kako mogu biti jako sretni nastupom cijele momčadi.

'Vjerujem u prolaz'

Naglasio je kako su igrači kluba u kojem radi bili solidni u obrani i kako su stvorili puno šansi i tako pobijedili Chelsea, jakog suparnika.

"Stečenu prednost moramo obraniti, a vjerujem kako ćemo to i ostvariti sljedećeg tjedna."

Pohvalio je i trenera Carla Ancelottija, nazvavši ga "rođenim pobjednikom", a zatim je ponovno dobio pitanje o Modriću Kroosu.

"Oni su klasika, dovoljno su iskusni nogometaši kako bi se sa svakom situacijom nosili na najbolji način", smatra direktor Reala.