DVA GOLA LOKOSA S IGRAČEM MANJE: / Osječani nisu uspjeli izaći iz zone ispadanja

Nogometaši Lokomotive s 3-1 slavili su na gostovanju kod Osijeka u 24. kolu Prve hrvatske nogometne lige. To je bila 11.

27.2.2016.
17:10

Lokomotiva je izvrsno otvorila utakmicu i povela već nakon šest minuta golom albanskog nogometaša Erosa Grezde. Rezultat 0-1 je stajao na semaforu sve do završnice utakmice u kojoj su postignuta još tri gola.

Pritisak domaćih nogometaša postao je još veći nakon što je u 67. minuti nogometaš Lokomotive Ivan Fiolić dobio crveni karton, a domaćini su do izjednačenja stigli u 81. minuti domaćini izjednačili iz jedanaesterca kojeg je realizirao Antonio Perošević.

No, sreća nogometaša Osijeka trajala je tek tri minute jer je u 84. minuti Franko Andrijašević ponovno doveo Lokose u vodstvo, a u 90. Grezda svojim drugim golom postavlja konačnih 1-3.