EMPOLI - JUVENTUS 2-3 / Dušan Vlahović junak Stare dame

Juventus je pobjedom u Toskani ostao u konkurenciji za naslov

26.2.2022.
21:44

U 27. kolu Talijanske lige Juventus je u subotu s 3-2 slavio kod Empolija, dok su posljednjeplasirana Salernitana i Bologna odigrali 1-1.

TURIO GA DUŠAN /

Pogledajte kakvu je golčinu za Juventus zabio nevjerojatni Vlahović i to već u prvoj minuti utakmice. Da, srušio je i rekord

Vlahović najbolji strijelac lige trenutno

Juventus je pobjedom u Toskani ostao u konkurenciji za naslov i sada ima sedam bodova manje od Milana.

Stara dama je povela u 32. minuti golom Mosieja Keana, a Empoli je izjednačio u 40. minuti preko Poljaka Szymona Zurkowskog.

No, u drugoj minuti prvog poluvremena Dušan Vlahović je zabio za 2-1, a srpski igrač je sve ponovio u 66. minuti, što je bio njegov 20. pogodak u sezoni, čime je postao najbolji strijelac lige.

Empoli 13., Juve 4.

Empoli se vratio u igru ​​u 76. minuti, kada je Andrea La Mantia zabio za 2:3, no to je bilo sve što su domaći uspjeli.