Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NIKO KOVAČ NA UDARU BIJESNIH NAVIJAČA: /

Krenula kampanja za njegovu smjenu: 'Nema pojma što radi...'

Hrvatski stručnjak za sada ima dosta sreće, ali pitanje je do kada će ga ona pratiti

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Niko Kovač i njegov Bayern izvukli su veliku pobjedu u šesnaestini finala njemačkog kupa. Gotovo je kritičan za njih bio drugoligaš Bochum.

Alphonso Davies, koji je zaigrao umjesto Alabe, u 36. je minutu poslao loptu u vlastitu mrežu. Morao je trener Bayerna brzo reagirati u drugom dijelu te je u igru poslao Roberta Lewandowskog, dok je teren napustio Ivan Perišić. Pridružili su se Lewandowskom i Coutinho i Müller koji su zamijenili Tolissoa i Goretzku.

Spasio ga Müller

Bayern je tukao iz svih oružja, ali tek su u 83. minuti uspjeli stići do poravnanja. Joshua Kimmich ubacio je s desne strane i pronašao Gnabryja koji zabija iz blizine za 1:1.

A onda je došao red na Thomasa Müllera koji je na samom kraju utakmice, u 89. minuti, donio preokret Bayernu.

Navijači nisu bili zadovoljni viđenim na travnjaku i svu su krivnju prebacili na Kovača. Pokrenuli su i kampanju #kovacout.

Ovo su teški trenuci za hrvatskog stručnjaka. Igra njegove momčadi ne ulijeva povjerenje i zaredaju li se lošiji rezultati kao lani, vodstvo ovaj put neće imati milosti. Pritisak na Hrvata je ogroman. Za sada ga spašava sreća, ali je pitanje do kada će ga ona pratiti.

Reakcije s Twittera

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike