DRUŠTVENE MREŽE GORE / Navijači presudili Vatrenima, jedan igrač našao se posebno na udaru: 'Bio je najbolji igrač Francuske'

Hrvatske je izgubila i u drugom kolu Lige nacija, a na Facebooku HNS-a mogu se naći žestoki komentari na igru Vatrenih

6.6.2022.
22:40
Pixell

U susretu 2. kola skupine 1 elitnog razreda Lige nacija Hrvatska je na Poljudu pred više od 30.000 gledatelja odigrala 1-1 protiv Francuske osvojivši prvi bod u skupini nakon uvodnog poraza od Austrije.

Francuska je povela u 52. minuti golom Adriena Rabiota, a izjednačio je Andrej Kramarić iz jedanaesterca u 82. minuti.

Hrvatska nogometna reprezentacija niti u devetom pokušaju nije uspjela pobijediti Francusku. Vatreni su protiv aktualnog svjetskog prvaka upisali šest poraza i tri neodlučena ishoda uz negativnu razliku pogodaka 9-20.

A evo kako su navijači na HNS-ovom Facebooku popratili ovaj nastup Vatrenih. Veći dio utakmice mogli su se pročitati negativni komentari, a kako je utakmice odmicala slijedili su hvalospjevi.

Reakcije s društvenih mreža

"Daliću daj se rješavaj loših stopera Vide, Lovrena ! Pa bili su najgori i u Rusiji na SP, svaki prekid vatra pred golom, daj priliku mladima pa i kad griješe bar su mladi i imaju pred sobom mogućnost popravka i napredovanja , Šutalo , Erlić, Gvardiol , Čaleta-Car, nađi idealan par."

"Strašno je da mi protiv druge postave Francuske bas ništa nismo uspjeli."

"Daliću, odlazi. Nisi sposoban voditi ekipu u 3.ŽNL krapinsko-zagorska. A Budimir i Kovačić u rezervi."

ZANIMLJIVO... /

Poznati okupirali tribine: Nikad ne biste pogodili u čijem se društvu Slaven Bilić pojavio na Poljudu

"Vidi se što znači Perišić."

"Haha, čovjek vadi Modrića i Kovačića u jednom mahu."

"Kome Vida plaća da igra?"

"Vida nažalost više ni za svoje selo ne bi mogao igrati."

Budimira razapinju

"Igraju li penzioner ili djeca....ovo nema nimalo smisla."

"Nema Livaje nema gola."

"Budimir najbolji igrač Francuske, stvarno je lik vrhunski napadač...."

"Bolje staviti Šimića ili Belju nego ovog panja Budimira... Erlić odličan,uz Gvardiola bi bio pun pogodak!"