DINAMOVCI, VIDITE LI OVO: / Olympiacos s(p)retnim golovima došao do novog slavlja

Olympiacos, Dinamov protivnik u skupini F Lige prvaka, ludoj je završnici došao do nove prvenstvene pobjede. U 2. kolu grškog prvenstva s 2:0 su slavili kod Levadiakosa.

29.8.2015.
22:38
Screenshot: You tube

Pirejska momčad do oba pogotka je došla u posljednje dvije minute dvoboja. Srpski veznjak Luka Milivojević donio je vodstvo Olympiakosu u 89. minuti nakon odbijanca, a Fortounis je u prvoj minuti sučevog vremena potvrdio pobjedu grčkog prvaka dalekometnim udarcem s nekih 24 metra. I ta je lopta pogodila nekog od obrambenih igrača Levadiakosa.

GRCI VEĆ PROVOCIRAJU: /

Dinamov grb ima petokraku!

Olympiacos je mogao i uvjerljivije slaviti, ali je propustio realizirati čak dva kaznena udarca. "Krivci" za to bili su Dossevi u 81. i Dominguez u 85. minuti. Uz to, Olympiacos je u 80. minuti pogodio i prečku.

Isto je napravio i u 84. minuti kada je lopta završila na gornjoj strani grede nakon ubačaja s desne strane. Sve u svemu, koliko su imali sreće, toliko su nogometaši Olympiacosa i ispromašivali.

Ostali na vrhu

No, slavlje na kraju za društvo iz Pireja nije izmaknulo i novim bodovima ostali su na vrhu ljestvice grčkog prvenstva.

Vrijedi istaknuti kako će Dinamo protiv Olympiakosa igrati utakmice u 3. i 4. kolu skupine F. Modri će dočekati Olympiakos na Maksimiru 20. listopada, a gostovati u Pireju 4. studenog.