UVJERLJIVA POBJEDA / Dinamovci poslušali Bjelicu pa se 'ispucali' na Lokomotivi: Plavi pušu za vrat Hajduku

Dinamo sada ima 19 bodova, kao i vodeći Hajduk, a oba su kluba odigrala po devet susreta, dok je Lokomotiva četvrta sa 14 bodova.

27.9.2019.
20:35
Josip Regović/Pixsell

U prvoj utakmici 10. kola Prve HNL Dinamo je kao gost uvjerljivo nadigrao Lokomotivu sa 4-0 (1-0). Dinamo je vrlo brzo stekao prednost, Petković je uspio dostići jedno dubinsko proigravanje tik pred gol-aut linijom i zatim poslati povratnu loptu na 10 metara gdje se najbolje snašao Kadzior i doveo svoju momčad u vodstvo.

Utakmica je riješena za samo jednu minutu u drugom poluvremenu, u 58. minuti Ademi je osvojio loptu na sredini igrališta i uposlio Olma koji je potom solo-akcijom stigao do prostora za precizan udarac sa 16 metara za 2-0.

Već u 59. minuti bilo je 3-0, ovaj put Moro je uzeo loptu na sredini, uslijedila je kombinacija s Olmom i Kadziorom koju je golom s dva metra okrunioOršić. Konačnih 4-0 postavio je Gavranović u 74. minuti.