DINAMOVCI GA PSIHIČKI UNIŠTILI: / Nevjerojatan gaf vratara Tottenhama. Pogledajte što je objavio nakon debakla na Maksimiru

19.3.2021.
17:15

Pričuvni vratar Tottenhama, nekadašnji prvi vratar Engleske, Joe Hart, napravio je nevjerojatan gaf nakon što je njegov Tottenham doživio jedan od najgorih poraza u povijesti. Dinamo ih je golovima Mislava Oršića razbio s 3:0 i izbacio iz ih Europa lige i to nakon što su imali prednost od 2:0 iz prve utakmice, a očito su neki, poput Harta recimo, bili podosta šokirani i ošamućeni zbog poraza.

Hart je utakmicu gledao s klupe za pričuve Tottenhama, a nakon utakmice je napravio veliki gaf na Instagramu. Objavio je konačni rezultat utakmice, dakle ovaj 3:0, i uz to je stavio zelenu kvačicu te je ostavio poruku, "Posao je odrađen".

Objavu je nekoliko minuta kasnije izbrisao, ali bilo je prekasno jer neki su već opalili snimku zaslona.

Inače, Hart je ove sezone branio u Europa ligi, od 10 utakmica branio je u njih osam, ali protiv Dinama je ostao na klupi. Srećom po njega.