Dinamo se u 10 minuta izvukao iz 'ralja' Splićana!

Hrvatski prvak je u posljednjoj utakmici 4. kola hrvatskog prvenstva opasno 'visio' i u Maksimiru gubio 2:0 od Splita, ali do kraja utakmice ipak upisao pobjedu 4:2. Hajduk je 'pregazio' Zagreb s 5:1.

12.8.2012.
23:12

Stvari su loše krenule za Dinamo jer je Belle je u 29. minuti doveo Split u vodstvo koje je deset minuta kasnije povećao Bagarić.

Modri su u nastavak krenuli agresivnije pa je kapetan Badelj u 56. minuti zabio za 2:1, a Šimunić u 60. za izjednačenje.

Pomilovani Sammir je u 66. minuti iz penala doveo Dinamo u vodstvo, a Čop u 84. postavio konačnih 4:2.

Hajduk je nakon povijesnog trijumfa nad milanskim Interom na Poljudu pregazio Zagreb s 5:1. Splićani su poveli golom Vukušića u 10. minuti, a Vojtuš je izjednačio pet minuta kasnije.

No, bilo je to sve od gostiju jer se Hajduk 'raspištoljio' pa je do kraja utakmice utrpao mrežu Pjesnika. Golove su zabijali Caktaš (28, 60), Vukušić (66) i Maglica (78).

Dinamo - Split 4:2 Hajduk - Zagreb 5:1 Slaven Belupo - Zadar 2:0 Inter - Osijek 0:3 Cibalia - Istra 0:1 Rijeka - Lokomotiva 2:2