27.4.2013.
22:21

Barem tako kažu neslužbene informacije, policija je navodno zabranila ulazak za stotinjak navijača, a ostatak navijačke skupine se s njima solidarizirao i otišao pod tribinu Zapad. Stigla je policija, navijači su navijali ispred tribine i nakon 20-ak minuta otišli. Takve informacije je donio Jutarnji list.

Na praznom stadionu nije bilo nikakvog navijanja, a kada je utakmica završila, dinamovci su slavili naslov pred praznim stadionom. Stvarno tužno i pitamo se može li Dinamo pasti još niže. Oni redaju naslove, ali tribine su prazne, ovakav klub iz Maksimirske 128 nikog ne zanima u metropoli.

I da, Dinamo je slavio autogolom Bubnjića u 87. minuti (1:0) i tako pobjedom proslavio osmi uzastopni naslov prvaka, a utakmica je bila i rekordna za vratara Ivana Kelavu koji već gol nije primio 770 minuta.

Istra 1981 - Cibalia 2:1 Osijek - Zagreb 1:0 Zadar - Inter 1:2 Dinamo - Slaven Belupo 1:0

Redoslijed: 1. Dinamo 67 2. Lokomotiva 52 3. Hajduk (-1) 48 4. Split 46