A ŠTO VI MISLITE? / Dinamovci bi mogli poludjeti: Pogledajte situaciju u kojoj Plavima nije dosuđen kazneni udarac, u pitanju veliki sudački previd?

O ovome će se pričati

6.8.2023.
13:19
pixsell

Dinamo i Gorica remizirali su bez pogodaka u susretu trećeg kola HNL-a. Tim bodom zadovoljni definitivno mogu biti gosti, dok je za Plave ovo veliki kiks pred gostovanje u Ateni. Iako su se Bišćanovi igrači u drugom dijelu probudili i počeli nizati prilike, lopta nije htjela u gol. Međutim, jedna situacija iz drugog poluvremena mogla bi odjeknuti...

NESHVATLJIVA POGREŠKA /

Sudačka komisija potvrdila ono što je svima bilo jasno: Dogodila se kardinalna greška na Dinamovu štetu

Igrala se 58. minuta utakmice kada su dinamovci kombinirali po desnoj strani, a nakon nekoliko kratkih odigravanja u kazneni prostor ušao je Takuro Kaneko. U jednom trenutku Japanac se pokušao izvući na jaču, lijevu nogu, a kada je izmaknuo loptu jedan od braniča Gorice agresivno se obrušio na Kaneka i srušio ga na travnjak.

Sudac Kolarić nije se oglasio, a sporni trenutak pogledajte ovdje, situacija kreće na 4:20.

Podsjećamo, Dinamo je jako oštećen i u dvoboju drugog kola u Puli, a ostaje za vidjeti što će na ovo reći Sudačka komisija.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.